Polityka prywatności

Strona główna

Nasza strona internetowa to serwis zajmujący się naprawą pralek. Dbamy o prywatność naszych klientów i odwiedzających, dlatego nasza polityka prywatności opiera się na zasadzie minimalizacji pozyskiwanych danych osobowych.

Nasza strona internetowa nie gromadzi żadnych danych osobowych użytkowników. Nie zbieramy żadnych informacji dotyczących wizyt na naszej stronie umożliwiających identyfikację odwiedzającego a w szczególności plików cookies ani żadne inne danych personalnych.

Nie przetwarzamy danych osobowych, zatem nie mamy niczego do udostępnienia albo sprzedarzy osobom trzecim. Nie prowadzimy żadnych działań marketingowych i nie wysyłamy newsletterów czy innych form komunikacji przez e-mail lub sms.

Przestrzegamy obowiązujące przepisy prawne i normamy etycznyme, dbając o prywatność naszych użytkowników. Chcemy, aby korzystanie z naszej strony było jak najbardziej komfortowe i bezpieczne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej polityki prywatności lub sposobu działania naszej strony, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji.